NGV Stambomenverzameling
Geert Luis
1889 - 1964 (74 jaar)1. Geert Luis was born on 11 nov 1889 in Eerste Exlo?rmond; stierf on 27 jun 1964inEerste Exlo?rmond. Geert getrouwd Fennigje Annegina Panman on 21 mei 1915inEerste Exlo?rmond. Fennigje (dochter van Tekke Panman en Frouktje Veldkamp) was born on 18 feb 1893 in Eerste Exlo?rmond; stierf on 16 jan 1985inMusselkanaal. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 2. Wemmigje Luis
- 3. Froukje Luis
- 4. Roelf Luis
Generatie: 2
2. Wemmigje Luis (1.Geert1) Wemmigje getrouwd Egge Groenwold. Egge (zoon van Bareld Groenwold en Aaltina Hillechina Groenwold) was born on 23 mrt 1913 in Tweede Exloermond; stierf on 24 feb 1969inTweede Exloermond. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 5. Bareld Egge Groenwold
- 6. Fennegina Annegina Groenwold
- 7. Geert Groenwold was born on 26 jan 1945 in Tweede Exloermond; stierf on 24 feb 1945inTweede Exloermond.
- 8. Aaltina Hillechina Groenwold
- 9. Gerda Wemmy Groenwold
3. Froukje Luis (1.Geert1) Froukje getrouwd Hendrik de Graaf. (zoon van Pieter de Graaf en Derktje Germs) [Gezinsblad]
Kinderen:
4. Roelf Luis (1.Geert1) Roelf getrouwd Jeichiene Jantje Meijering. (dochter van Jan Meijering en Hinderkje) [Gezinsblad]
Kinderen:
- 12. Hennie Luis
- 13. Fennegina Annegina Luis
- 14. Janet Gerda Luis
Generatie: 3
5. Bareld Egge Groenwold (2.Wemmigje2, 1.Geert1) Bareld getrouwd Rolina Henderika Hermelink. (dochter van Derk Hermelink en Jantien Albers) [Gezinsblad]
Kinderen:
6. Fennegina Annegina Groenwold (2.Wemmigje2, 1.Geert1) Fennegina getrouwd Reinder Hoving. (zoon van Levend en Jantje Middelkamp) [Gezinsblad]
Kinderen:
- 18. Wemmy Janet Hoving
- 19. Marjan Emmy Hoving
- 20. Ingrid Petra Hoving
7. Geert Groenwold (2.Wemmigje2, 1.Geert1) was born on 26 jan 1945 in Tweede Exloermond; stierf on 24 feb 1945inTweede Exloermond. 8. Aaltina Hillechina Groenwold (2.Wemmigje2, 1.Geert1) Aaltina getrouwd Herman Gerrit Meppelink. (zoon van Wijnandus Meppelink en Jantje Scholten) [Gezinsblad]
Kinderen:
- 21. Esther Meppelink
- 22. Iris Meppelink
9. Gerda Wemmy Groenwold (2.Wemmigje2, 1.Geert1) Gerda getrouwd Hendrik Jozef Waterman. (zoon van Johannes Waterman en Madjesda Josefona Houdensnik) [Gezinsblad]
Kinderen:
- 23. Maud-joz Waterman
- 24. Mieke-joze Waterman
10. Pieter de Graaf (3.Froukje2, 1.Geert1) Pieter getrouwd Catharina M Osinga. [Gezinsblad]
Pieter getrouwd Maria Theresia Agnes Huits. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 25. Marc Peter de Graaf
- 26. Rick de Graaf
11. Fennegien Annegina de Graaf (3.Froukje2, 1.Geert1) Fennegien getrouwd Arie de Klerk. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 27. Frouktje de Klerk
- 28. Ari?n de Klerk
12. Hennie Luis (4.Roelf2, 1.Geert1) Hennie getrouwd Reinder Rosing. (zoon van Harm Rosing en Aaltje Fransens) [Gezinsblad]
Kinderen:
- 29. Lisa Anna Rosing was born on 28 jan 1896 in Groningen.
- 30. Hanna Louise Rosing
13. Fennegina Annegina Luis (4.Roelf2, 1.Geert1) Fennegina getrouwd Ruud de Kock. (zoon van J .G.J. de Kock en A.C.M. van Winden) [Gezinsblad]
Kinderen:
- 31. Theun de Kock
- 32. Chris de Kock
- 33. Emma Marthe de Kock
14. Janet Gerda Luis (4.Roelf2, 1.Geert1) Janet getrouwd Guus Middag. [Gezinsblad]
Kinderen:
- 34. Tessel Middag
- 35. Nora Nel Middag
Generatie: 4
15. Robert Terence Groenwold (5.Bareld3, 2.Wemmigje2, 1.Geert1) 16. Raymond Mark Groenwold (5.Bareld3, 2.Wemmigje2, 1.Geert1) 17. Edwin Norman Groenwold (5.Bareld3, 2.Wemmigje2, 1.Geert1) 18. Wemmy Janet Hoving (6.Fennegina3, 2.Wemmigje2, 1.Geert1) 19. Marjan Emmy Hoving (6.Fennegina3, 2.Wemmigje2, 1.Geert1) 20. Ingrid Petra Hoving (6.Fennegina3, 2.Wemmigje2, 1.Geert1) 21. Esther Meppelink (8.Aaltina3, 2.Wemmigje2, 1.Geert1) 22. Iris Meppelink (8.Aaltina3, 2.Wemmigje2, 1.Geert1) 23. Maud-joz Waterman (9.Gerda3, 2.Wemmigje2, 1.Geert1) 24. Mieke-joze Waterman (9.Gerda3, 2.Wemmigje2, 1.Geert1) 25. Marc Peter de Graaf (10.Pieter3, 3.Froukje2, 1.Geert1) 26. Rick de Graaf (10.Pieter3, 3.Froukje2, 1.Geert1) 27. Frouktje de Klerk (11.Fennegien3, 3.Froukje2, 1.Geert1) 28. Ari?n de Klerk (11.Fennegien3, 3.Froukje2, 1.Geert1) 29. Lisa Anna Rosing (12.Hennie3, 4.Roelf2, 1.Geert1) was born on 28 jan 1896 in Groningen. 30. Hanna Louise Rosing (12.Hennie3, 4.Roelf2, 1.Geert1) 31. Theun de Kock (13.Fennegina3, 4.Roelf2, 1.Geert1) 32. Chris de Kock (13.Fennegina3, 4.Roelf2, 1.Geert1) 33. Emma Marthe de Kock (13.Fennegina3, 4.Roelf2, 1.Geert1) 34. Tessel Middag (14.Janet3, 4.Roelf2, 1.Geert1) 35. Nora Nel Middag (14.Janet3, 4.Roelf2, 1.Geert1)